• Container ship
  • Machinery transportation
  • Transport of skid mounted package

Project Cargo

 

Ładunki ponadgabarytowe

Ładunkami ponadgabarytowymi nazywamy transport towarów nie mieszczących się w obrysie standardowego kontenera.  Przykładami takich ładunków mogą być maszyny budowlane, sprzęt rolniczy lub generatory.

 

yellow-machineryx300px

Obsługa ładunków ponadgabarytowych

Transport ładunków ponadgabarytowych wymaga specjalistycznej koordynacji od miejsca podjęcia towaru do miejsca przeznaczenia.  I.C.E. Transport przewozi takie ładunki zgodnie z federalnymi przepisami i organizuje wszystkie wymagane zezwolenia na ustalonej trasie.  Koszt transportu bazowany jest na kubaturze i wadze towaru.

W przypadku gdy Państwa towar wymaga specjalistycznego pakowania, I.C.E. Transport jest w stanie zaoferować dodatkowe usługi takie jak budowanie skrzyń, plandekowanie / owijanie folią termokurczliwą i dodatkowe wymagane zabezpieczenia.  Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu towaru, manipulacja Państwa ładunkiem w porcie lub magazynie będzie bezpieczna.

 

Ładunki ciężkie

Ładunkami ciężkimi są towary, które w sposób tradycyjny nie mogą być legalnie transportowane po drogach ze względu na swoją wagę.  I.C.E. Transport mając dostęp do odpowiednich zezwoleń oraz specjalistycznego sprzętu jest w stanie przewieść takie ładunki na terenie Ameryki Północnej.

 

Obsługa ładunków ciężkich

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, I.C.E. Transport jest globalnym liderem w transporcie ładunków ciężkich.  W przypadku gdy Państwa dotychczasowy przewoźnik ogranicza wagę towaru do 19,505 kg – 20,412 kg, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że możemy zaproponować Państwu opcję zwiększenia ładowności przy jednoczesnym obniżeniu kosztu transportu za tonę ładunku.  Większość naszych rozwiązań pozwala na załadowanie o 25% więcej wagi towaru przy minimalnie wyższym koszcie frachtu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem +44 (0) 787 204 6939 lub przez uzupełnienie formy.