• Container ship
  • Machinery transportation
  • Transport of skid mounted package

Project Cargo

 

Ładunki ponadgabarytowe

Ładunkami ponadgabarytowymi nazywamy transport towarów nie mieszczących się w obrysie standardowego kontenera.  Przykładami takich ładunków mogą być maszyny budowlane, sprzęt rolniczy lub generatory.

Obsługa ładunków ponadgabarytowych

Transport ładunków ponadgabarytowych wymaga specjalistycznej koordynacji od miejsca podjęcia towaru do miejsca przeznaczenia.  I.C.E. Transport przewozi takie ładunki zgodnie z federalnymi przepisami i organizuje wszystkie wymagane zezwolenia na ustalonej trasie.  Koszt transportu bazowany jest na kubaturze i wadze towaru.

W przypadku gdy Państwa towar wymaga specjalistycznego pakowania, I.C.E. Transport jest w stanie zaoferować dodatkowe usługi takie jak budowanie skrzyń, plandekowanie / owijanie folią termokurczliwą i dodatkowe wymagane zabezpieczenia.  Dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu towaru, manipulacja Państwa ładunkiem w porcie lub magazynie będzie bezpieczna.

 

Ładunki ciężkie

Ładunkami ciężkimi są towary, które w sposób tradycyjny nie mogą być legalnie transportowane po drogach ze względu na swoją wagę.  I.C.E. Transport mając dostęp do odpowiednich zezwoleń oraz specjalistycznego sprzętu jest w stanie przewieść takie ładunki na terenie Ameryki Północnej.

 

Obsługa ładunków ciężkich

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, I.C.E. Transport jest globalnym liderem w transporcie ładunków ciężkich.  W przypadku gdy Państwa dotychczasowy przewoźnik ogranicza wagę towaru do 19,505 kg – 20,412 kg, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że możemy zaproponować Państwu opcję zwiększenia ładowności przy jednoczesnym obniżeniu kosztu transportu za tonę ładunku.  Większość naszych rozwiązań pozwala na załadowanie o 25% więcej wagi towaru przy minimalnie wyższym koszcie frachtu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt pod numerem +44 (0) 787 204 6939 lub przez uzupełnienie formy.